O NAS

Trzy siostry, trzy mamy. Z wielką pasją i zamiłowaniem do rękodzieła w swoich domowych zaciszach tworzymy coś dla siebie i swoich bliskich.

Ba- Basia, jestem najmłodsza z naszej trójki ale najdłużej jestem już mamą, mam wiele pomysłów, czasem trudnych do zrealizowania, ale zawsze efekt jest zadowalający ;)

Ka-Kasia, jestem pośrodku z nas trzech, i jako druga z nas zostałam mamą, z zawodu jestem krawcową, więc moje prace najczęściej wykonuję przy maszynie do szycia ;)

Na- Nastka (Anastazja), jestem najstarsza ale mamą zostanę za ok 2 miesiące, moje ulubione dziedziny z rękodzieła to decoupage, papierowa wiklina ale i nie rzadko zasiadam również do maszyny do szycia :)

Do tej pory nasze rękodzieło sprowadzało się do wykonywania ozdób do naszych domów, prezentów dla bliskich i znajomych, przeróbek znudzonych już przedmiotów. Gdy pojawiły się dzieci zaczęłyśmy tworzyć dla nich. Pościele, kocyki, ochraniacze, ozdoby do pokoików, zabawki itp mnożyły się w ogromnym tempie. Wykonywane z sercem wypełnionym miłością do naszych maleńkich istotek tak cieszyły efektem, że postanowiłyśmy spróbować tworzyć także dla innych małych pociech :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i komentarze :)