sobota, 7 grudnia 2013

Wymianka Mikołajowa

Dobry wieczór :)

Witam wszystkich w ten zimowo - wietrzny wieczór :) U nas nareszcie wiatr trochę się uspokoił, ale przed dwa dni wiało strasznie a teraz pada śnieg :) :)  A u Was jak tam?
W tym roku po raz pierwszy brałam udział w wymiance "Pod patronatem Św Mikołaja" organizowanym przez Edytę. Bardzo podoba mi się taka wymianka :)
Moim mikołajem była Martika i oto co od niej dostałam:

 Prezent tradycyjnie zapakowany:

A w środku:

Dziękuje Martice, wszystko bardzo mi się podoba :)


A ja wysyłałam prezent MammaMai.


Ozdobiłam dla niej osłonkę na storczyka metoda decoupage:

Zrobiłam biżuterię (kolczyki i naszyjnik)



Uszyłam aniołka


Wysłałam jeszcze, broszkę, filiżankę, blok, koraliki i herbatę.
 A wszystko zapakowałam w własnoręcznie uszyty worek na prezenty :)

Mam nadzieję, że prezent się podoba:)

                                                                                                         Pozdrawiam Anastazja :)

środa, 27 listopada 2013

Różności

Białe płatki na szybach, 
mrozu kładą się wzorem, 
każdy nim z nieba zleci snuje swoją historię....


Dobry wieczór :)

Zawitała do nas zima, śniegu na razie niewiele ale za to jest  mróz. W sumie fajna taka zima, słoneczna i mroźna a śniegu wcale nie musi być, no może na Święta niech spadnie, bo co to za Święta bez śniegu :) 
U Was na blogach już tak świątecznie się zrobiło a u nas ciągle brak czasu :) Chociaż ostatnio udało nam się poczynić kilka robótek :)

Oto one:

 Decoupage:
Osłonka na storczyka




Buteleczka

Puszki i słoiczek na "przydasie"



Świąteczna girlanda



Świąteczna kula z krepinowych różyczek

Na dzisiaj to by było tyle. Są jeszcze inne wytwory, które pokażemy innym razem a niektóre jeszcze się robią :)

Pozdrawiam i życzę dobrego wieczoru :)
                                                                                                    

czwartek, 31 października 2013

Stroik

Cześć wszystkim :)

Witam w piękną, słoneczną pogodę. Mam nadzieję, że jutro podczas odwiedzania grobów też dopisze taka pogoda :)
A z okazji jutrzejszego Święta, robiłam dzisiaj stroiki na groby. Jak co roku są one zrobione z żywych gałązek jodły i świerka, przybrane różnymi suszonymi trawkami, ale też gałązkami kaliny i dzikiej róży :)
Stroiki są trzy, ale zdjęcie zrobiłam tylko jednego bo wszystkie są prawie identyczne :)

                    
                                                                                                                Pozdrawiam :)

środa, 30 października 2013

Lampiony

Dzień dobry :)

Wykorzystując dzisiejszą ponurą pogodę, postanowiłam zrobić sobie lampiony na te długie jesienne wieczory :)
Wykorzystałam do nich słoiki weki, perełki nawadniające, świeczkę i kawałek rafii. Lampiony jednak nie specjalnie mi się podobają, muszę wymyślić coś innego, ale na razie nie mam żadnego pomysłu  :)
Może Wy coś podpowiecie :D




 I co o nich sądzicie?
  
                                                                           Pozdrawiam :)

poniedziałek, 21 października 2013

Jak nie kochać jesieni...

Jak nie kochać jesieni...
Jak nie kochać jesieni, jej babiego lata,
Liści niesionych wiatrem, w rytm deszczu tańczących.
Ptaków, co przed podróżą na drzewach usiadły,
Czekając na swych braci, za morze lecących.

Jak nie kochać jesieni, jej barw purpurowych,
Szarych, żółtych, czerwonych, srebrnych, szczerozłotych.
Gdy białą mgłą otuli zachodzący księżyc,
Kojąc w twym słabym sercu, codzienne zgryzoty.

Jak nie kochać jesieni, smutnej, zatroskanej,
Pełnej tęsknoty za tym, co już nie powróci.
Chryzantemy pobieli, dla tych, których nie ma.
Szronem łąki maluje, ukoi, zasmuci.

Jak nie kochać jesieni, siostry listopada,
Tego, co królowanie blaskiem świec rozpocznie.
I w swoim majestacie uczy nas pokory.
Bez słowa na cmentarze wzywa nas corocznie. 
                                                           Tadeusz Wywrocki 






































                                  Pozdrowienia dla wszystkich odwiedzających
 

piątek, 18 października 2013

Wymianka pod Patronatem Świętego Mikołaja

 Dzień dobry :)

Witam Wszystkich po bardzo długiej przerwie :)
Nie mam Wam na razie nic do pokazania, ale teraz jest taki okres, że będzie więcej okazji do robótek ręcznych.
A póki co zapraszam do wzięcia udziału w "Wymiance pod Patronatem Świętego Mikołaja".



                                                                                                Pozdrowienia Sorelle

wtorek, 4 czerwca 2013

WYNIKI CANDY!!!!

Hej :)
W ten ponury deszczowy dzień ogłaszamy wyniki naszego pierwszego candy :)
Dziękujemy wszystkim za zabawę !!
A poniżej relacja z losowania :D

1. Przygotowanie losów

2. Losowanie

3. Wylosowany los 


4. Sprawdzanie zwycięzcy

 5. I wygrywa ............


 

                                                            GRATULUJEMY!!!!!


Prosimy o kontakt na maila w sprawie wysłania nagrody :)  Pozdrawiamy