piątek, 18 października 2013

Wymianka pod Patronatem Świętego Mikołaja

 Dzień dobry :)

Witam Wszystkich po bardzo długiej przerwie :)
Nie mam Wam na razie nic do pokazania, ale teraz jest taki okres, że będzie więcej okazji do robótek ręcznych.
A póki co zapraszam do wzięcia udziału w "Wymiance pod Patronatem Świętego Mikołaja".



                                                                                                Pozdrowienia Sorelle

wtorek, 4 czerwca 2013

WYNIKI CANDY!!!!

Hej :)
W ten ponury deszczowy dzień ogłaszamy wyniki naszego pierwszego candy :)
Dziękujemy wszystkim za zabawę !!
A poniżej relacja z losowania :D

1. Przygotowanie losów

2. Losowanie

3. Wylosowany los 


4. Sprawdzanie zwycięzcy

 5. I wygrywa ............


 

                                                            GRATULUJEMY!!!!!


Prosimy o kontakt na maila w sprawie wysłania nagrody :)  Pozdrawiamy

czwartek, 25 kwietnia 2013

Ogłaszamy Candy!!!

Witajcie :)

W związku z przepiękną pogodą, naszła nas ochota sprawić Wam trochę przyjemności (mamy nadzieję) i postanowiłyśmy zorganizować Wiosenne Candy.
 Mogą wziąć w nim udział osoby prowadzące bloga, zamieszkałe na terenie Polski.
Zabawa trwać będzie od 25.04 - 31.05. 
Wyniki ogłosimy na początku czerwca.


Zasady Candy:
1. Zostawić komentarz pod tym postem z chęcią udziału z zabawie wraz z linkiem do swojego bloga.
2. Będzie nam miło, jeśli dołączycie do grona obserwatorów naszego bloga.
3. Umieścić na swoim blogu powyższe zdjęcie z linkiem do tego posta.

A oto co można wygrać:

Wisiorek 


Bransoletka ze sznurka plecionego w kolorze brązowym z koralikiem przy zapięciu


 Bransoletka z rzemienia plecionego w kolorze zielonym ze srebrnymi dodatkami


Broszka w kolorze zielonym


Zawieszka materiałowa (serce i ptaszek)


Zawieszka materiałowe serce






Girlanda z masy solnej




Materiałowy koszyczek (na przydasie)

Na pewno dołożymy jeszcze jakąś niespodziankę!
Zapraszamy do zabawy :)

Pozdrowienia Sorelle :)


wtorek, 23 kwietnia 2013

Zawieszki

Dzień dobry wszystkim :)

Witamy po dość długiej przerwie :) prawie miesiąc nas tu nie było. Ale ponieważ przyszła wreszcie wiosna, więc trzeba było zrobić porządki koło domu po długiej zimie i przez to nie było czasu na  bloga. Ale na pewno to nadrobimy :)
Dziś chciałam Wam zaprezentować zawieszki :)
Zapraszamy :)














Pozdrowienia dla Wszystkich  :)

czwartek, 28 marca 2013

Wesołych Świąt!

Życzymy Wszystkim Zdrowych, 
Pogodnych, 
Radosnych Świąt Wielkanocnych!!!


Zapraszamy do obejrzenia malowanych pisanek i kurek.  Kury zostały uszyte ze wzoru podanego przez SAYANNAH. :)










Mamy w domu trochę wiosny, są to gałązki wiśni  i jabłoni, których pączki się już rozwijają :)



Pozdrowienia dla Wszystkich odwiedzających  :)   Sorelle

piątek, 22 marca 2013

Wiosenne girlandy

Dzień dobry :)

No i znów przywędrowała do nas prawdziwa zima  a wiosny nadal nie widać :/ Ale miejmy nadzieję, że jednak wkrótce do nas zawita. 
U Was już bardzo świątecznie a nasze pisanki dalej czekają na dokończenie. Pokażemy je pewnie dopiero w przyszłym tygodniu.  Póki co powstały wiosenne girlandy z masy solnej i ozdobione metodą decoupage.







 




 Pozdrowienia dla Wszystkich odwiedzających Sorelle

czwartek, 14 marca 2013

Pisanki

Cześć Wszystkim :)

Dzisiaj dotarła do nas straszna zima :/  Od samego rana intensywnie pada śniegi i jest go już bardzo dużo co nikogo nie cieszy i wcale nie czuć, że zbliżają się święta Wielkanocne. Ala na poprawę humoru wzięłyśmy się za wielkanocne ozdoby. Na razie powstało kilka pisanek. Są to wydmuszki z jajek od naszych kurek ;) Zabarwione są barwnikami do jajek, pomalowane lakierem bezbarwnym, potem wzorki farbami akrylowymi i znów lakierem :)  
Zapraszamy do galerii :)

 Dziękujemy bardzo za wyróżnienie, które otrzymałyśmy jakiś czas temu od IngaSz







Pozdrowienia Sorelle